JT Slayt Gösterisi modülü resimleri yüklüyor. Lütfen bekleyiniz...
100 Altın İnsanAtlas Online1 FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN SENDE 1 ADIM AT !
25 NİSAN 2018
Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

DESTEK

Bize destek olmak için tıklayın...

WEB FORUM

Foruma giriş yapmak için tıklayın...

    
JT Slayt Gösterisi modülü resimleri yüklüyor. Lütfen bekleyiniz...
Hawking'den Mesaj Var!Dünya Engelliler Gününde Sosyal EngellilerDMD ve SMA Hakkında Yeni Gelişmeler (Aralık 2016)Unicef'in STK'lılarla Toplantısı GerçekleştirildiKASDER Erken Yılbaşı Kutlaması
JT Slayt Gösterisi modülü resimleri yüklüyor. Lütfen bekleyiniz...
Kas Hastalarına ve KamuoyunaÜye ve Gönül Dostlarımızın Dikkatine!Bir Farkındalık ve Yardım Projesi1 FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN SENDE 1 ADIM AT!Yarışmamızın Ödül Törenine Bekliyoruz
JT Slayt Gösterisi modülü resimleri yüklüyor. Lütfen bekleyiniz...
Fizyoterapi HizmetlerimizEl Becerileri EdindirmeUlaşım DesteğiOnline Psikoloji DesteğiDerneğimiz Uluslararası KongrelerdeMesleki RehabilitasyonEvde Bakım Hizmetleri Sosyal EtkinliklerSosyal Hizmet Desteği

''Online Psikolojik Destek Projesi'' Hayata Geçiyor

O-PDP banner

Kas Hastaları ve Ailelerine Online Danışmanlık Projesi

Kas Hastalıkları Derneği’nin uzun yıllardır hayalini kurduğu kas hastalarına ve ailelerine psikolojik destek sağlama fikri ''Online Psikolojik Destek Projesi'' ile hayata geçiyor.

Ön hazırlıklarına 2012 yılında başladığımız proje kapsamında, 2013 yılının Mayıs ayından itibaren artık ailelerin başvurularını kabul edebiliyoruz. Amacımız ihtiyaç duyan her kas hastasına ve ailesine ücretsiz piskolojik destek verebilmektir.

2 Mayıs 2013’te ilk toplantısını yapan, psikoloji alanında eğitim almış uzmanlardan oluşan danışman grubu haftada bir gün biraraya geliyor ve ekip olarak danışan ailelerinin ihtiyaç duyduğu en uygun yöntem ve tekniklere hep birlikte karar veriyorlar.

Sırdaşlık ilkesi gereği psikolojik destek başvurularınız veya yaptığınız görüşmelerle ilgili hiçbir bilgi danışman ekibi dışında herhangi biriyle paylaşılmıyor. Danışmanlar arasında sizi tanıyan/yakın olan kişiler varsa, gizililik ilkesi gereği toplantıdan ayrılıyorlar.

Yapılan bilimsel araştırmalar; psikolojik destek alan ailelerde kendini tanıma ve gerçekleştirme duygusunun arttığını, kaynak ve fırsatları görebilmenin kolaylaştığını, sosyal hayata katılımın, toplumsal bütünleşmenin hızlandığını ve yaşam kalitesinde genel bir yükselişi göstermektedir.

Bu önemli hizmetten yararlanmak istiyorsanız Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine hemen bir mesaj göndererek danışmanlarımızdan biri ile görüşmek için ilk adımı atabilirsiniz. Danışmanınız size e-posta ile cevap verecek ve ilk görüşmenizin zamanını belirlemeden önce yapmanız gereken teknik hazırlıklar hakkında size bilgilendirecek.

 

 

 

 
Karakter Boyutu

100altininsan

ANKET

Engelliler, engelliliğe dayalı ayrımcılığa maruz kalıyor mu?
 

AJANDA

Gecen ay Nisan 2018 Gelecek ay
P S C P C C P
week 13 1
week 14 2 3 4 5 6 7 8
week 15 9 10 11 12 13 14 15
week 16 16 17 18 19 20 21 22
week 17 23 24 25 26 27 28 29
week 18 30

kasder-canliyayin