Arama

Yardımseverlik Koşuları

KASDER İLE YARDIMSEVERLİK KOŞULARI

Yardımseverlik koşuları; Sivil Toplum Kuruluşlarını (STK) sporlar aracılığıyla gönüllüleri bir araya getiren kaynak geliştirme metodudur.

Yardımseverlik koşuları hakkında Adım Adım videosu için tıklayınız.

Adım  Adım’ın oluşturduğu İyilik Peşinde Koş (İPK) platformu aracılığıyla Sivil Toplum Kuruluşlarının bu vesileyle güçlenmesini sağlanmıştır. Birçok Sivil Toplum Kuruluşu arasında KASDER’de projeleri ile birlikte bu oluşumun içerisinde 2021 tarihi itibarıyla yer almaktadır.  “KASDER MARATON PROJE BİLGİLERİ”

Yardımseverlik koşularına katılarak hem çevrenizde KASDER çalışmalarını duyurabilir hem de bireysel bağış kampanyanızı başlatarak çocuklara destek olabilirsiniz.

 

NEDEN KASDER İLE KOŞMALIYIM?

Türkiye Kas Hastalıkları Derneği olarak Birleşmiş Milletler Engelli Hakları Sözleşmesi kapsamında çocuk, genç, yetişkin ve yaşlıların sosyal yaşama tam ve etkin katılımlarını sağlamak, Nöromüsküler hastalıkların nedenlerine yönelik çalışmaları desteklemek bireylerin fiziksel ve psiko-sosyal gelişimlerini güçlendirmeye, yaşam kalitelerini artırmaya yönelik düzenlemelere destek verecek çalışmalarda bulunmayı amaçlıyoruz ve bu yönde projeler geliştiriyoruz.

 

KASDER İLE KOŞMAK İÇİN HANGİ ADIMLARI TAKİP ETMEM GEREKİYOR?

 1. Çevrenizdeki kişileri de iyilik peşinde koşmaya teşvik edebilirsiniz.
  Bireysel ya da kurumsal olarak katılım sağlanabilir.
 2. İletişimde kalabilmemiz için koşucu formumuzu doldurun.
  https://fonzip.com/kasder/form/maraton-formu

 3. İyilik peşinde koşmak istediğiniz maraton kaydınızı yaptırın.
  Ödeme koşu organizasyonu tarafından alınmaktadır. Kontenjanlar hızlıca dolabiliyor, geç kalmayın!

 4. İPK (İyilik Peşinde Koş) https://ipk.adimadim.org/ üzerinden koşucu profilinizi oluşturun.
  Maraton sayfasından kaydınızı yaptırdıktan sonra bu üyelik sürecinde KASDER’in projesini desteklemek için profilinizi oluşturun. İPK Platformu, sizlere kolay bağış toplama fırsatı sunar.

 5. Bağış kampanyanızı açın ve çevrenize duyurun
  İPK üzerinden KASDER’in maraton projesini seçerek bağışların açılacağı tarihte çevrenize maratonda KASDER adına koştuğunuzu duyurmaya başlayarak bağış toplamaya başlayabilirsiniz.
Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın
Bağış